Taneční kurzy, výuka tance pro děti a dospělé Taneční škola HIT Praha

Taneční pro dospělé, taneční pro děti tanečky pro nejmenší od 3 let, latin dance pro ženy, výuka tance pro děti ZŠ, Individuální hodiny tance, výuka svatebních valčíků a letní taneční tábor

OVERVIEW

The site tanecniskola-hit.cz currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have analyzed ten pages within the domain tanecniskola-hit.cz and found zero websites associating themselves with tanecniskola-hit.cz.

TANECNISKOLA-HIT.CZ TRAFFIC

The site tanecniskola-hit.cz has seen varying quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for tanecniskola-hit.cz

Traffic ranking (by month) for tanecniskola-hit.cz

Traffic ranking by day of the week for tanecniskola-hit.cz

WHAT DOES TANECNISKOLA-HIT.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of tanecniskola-hit.cz Mobile Screenshot of tanecniskola-hit.cz Tablet Screenshot of tanecniskola-hit.cz

TANECNISKOLA-HIT.CZ SERVER

We discovered that a single page on tanecniskola-hit.cz took five hundred and forty-seven milliseconds to download. Our parsers could not detect a SSL certificate, so therefore we consider tanecniskola-hit.cz not secure.
77.93.211.207

We detected that this website is utilizing the Apache server.

Taneční kurzy, výuka tance pro děti a dospělé Taneční škola HIT Praha

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site tanecniskola-hit.cz has the following on the homepage, "LATIN - DANCE pro ženy." I noticed that the website also said " Vítejte na stránkách taneční školy HIT." They also stated " Taneční škola HIT Praha se zabývá nesoutěžní výukou tance. TANČIT SE MŮŽETE UČIT a naučit V KAŽDÉM VĚKU. Během prázdnin výuka dětí neprobíhá. Přihlášky pro děti na nový šk. Soukromé lekce - využijte prázdinových termínů! Termín dětského tanečního tábora v Hubálově je 2. Taneční pro dospělé - sezóna 201516. Pro platby je ." The meta header had tanec as the first keyword. This keyword was followed by výuka tance, taneční, and Praha which isn't as urgent as tanec. The other words the site used was Praha 9. taneční pro děti is also included but might not be viewed by search parsers.

ANALYZE MORE DOMAINS

taneční škola Novosádovi

Tanec pro děti a mládež. Naše taneční škola vznikla v roce 1993. V současné době vedeme kurzy pro všechny věkové kategorie - předškolní děti, mládež, studenty a dospělé. Kurzy vyučujeme přímo v mateřských školách. U těchto věkových kategorií, se zaměřujeme především na pohybovou průpravu, učíme se jednoduché variace ve stylu country a modern dance. Pro děti školního věku 1.

Taneční škola HES Novinky

Taneční pro děti do 15-ti let. Taneční pro ženy a slečny. Pro lidi, co milují tanec. BANDI VAMOS - pánské obleky. Tančí mamka, tančí taťka, tančí dcera i syn. Kongresové centrum Praha, vchod č.

Taneční kurzy a předtančení

Největší akce LÉTA 2015! PRÁZDNINOVÝ ZUMBA VÍKEND V BUDIŠOVĚ U TŘEBÍČE. , více info ZDE! Taneční kurzy pro dospělé - podzim 2015. A rezervujte si termín pro Váš kurz. BRNO - latinsko-americké tance pro ženy. LUKA NAD JIHLAVOU - ZUBA dance fitness. MBUDĚJOVICE - latinsko-americké tance pro ženy.

Taneční škola Brno - Nabídka tanečních kurzů taneční školy Eso Brno

Co o nás píšou naši klienti. Tančírny Taneční školy Eso Brno. Probíhá zápis do nových podzimních kurzů! Od 27 7. 2015 včetně je TŠ Eso UZAVŘENA z důvodu rekonstrukce parketu! Po skončení oprav pokračujeme podle běžného programu. Pokud chcete potěšit Vaše blízké poukázkou na nadcházející taneční kurzy, rádi Vám ji vystavíme. Různých tanečních stylů, asistenty a taneční mistry! Kvalitní vedení kurzu, příjemné prostředí. Informovat o dění v Esu.

Taneční skupina roku

DANCE GROUP OF THE YEAR 2015.